Fundacja Motus poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. projektów europejskich

FUNDACJA MOTUS

Jest organizacją non-profit, która wspomaga sektor transportu, logistyki oraz sektory pokrewne w prowadzeniu zrównoważonej działalności gospodarczej.

Aktywnie uczestniczymy i realizujemy projekty finansowane z programów UE, prowadzimy badania, organizujemy seminaria i konferencje, wspieramy procesy legislacyjne zgodne z naszym programem działania.

www.motusfoundation.com

W związku z planami rozwojowymi podmiotu związanych z programami UE w latach 2021-2027 poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: zdalnie i z biura przy ul. Pułaskiego 8, Gdynia.

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Stały monitoring programów, naborów wniosków i projektów dofinansowanych ze środków UE
  • Inicjowanie partnerstw międzynarodowych dla realizacji projektów
  • Przygotowywanie i koordynowanie prac w zakresie aplikacjami do programów finansowanych UE
  • Bieżąca współpraca z zespołem Fundacji Motus
  • Koordynowanie prac administracyjnych związanych z rozliczaniem projektów UE
  • Prowadzenie komunikacji dot. projektów w mediach społecznościowych i na stronach www

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych z programów UE
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, znajomość branży transportu międzynarodowego, infrastruktury, energetyki, środowiska, turystyki
  • Łatwość przygotowywanie i redagowania przekazów tekstowych, tzw. lekkie pióro.

Uwaga: możliwość pracy na część etatu.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać do dnia 31.12.2021 r. na adres office@motusfoundation.com

Prosimy o dołączenie dopisku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zmianami)."